Суперечка про те, що переможе – класична паперова книга або електронна, нагадує історію з фільму «Москва сльозам не вірить»: один з головних героїв стверджував, що дуже скоро не буде нічого, крім телебачення ні театру, ні кіно. Життя довело: він був не правий. Те ж саме і з книгою.

Так, комусь зручніше електронна. Однак «паперовий варіант» поза конкуренцією. А якщо є книга – значить, потрібна для неї і закладка.  Що тільки не використовують як закладки для книг: календарики, листівки, шматочки тканини чи паперу, окуляри, годинники, ручки чи олівці і навіть грошові купюри.


24 листопада вихователь Редька Лілія Петрівна провела майстер-клас «Гарні та корисні дрібнички», під час якого навчила ліцеїстів, як просто зробити закладку для книги власноруч. Виготовлення закладок  добре розвиває творчі здібності та фантазію. Існують різні види закладок: вони можуть вкладатися в книгу або кріпитися на сторінці.

Мрії є у кожного, але, на жаль, певні життєві обставини можуть стати перепоною на шляху до їх втілення.  25 листопада вихователь Манузіна Ірина Володимирівна провела годину спілкування «Крок до мрії». Присутні розповіли про свої найзаповітніші мрії та плани на майбутнє, а також дізналися як краще перетворити своє «хочу» в реальність. Ліцеїсти навчились створювати своєрідну дошку візуалізацій з дотриманням усіх правил китайського вчення фен-шуй. Така карта бажань – чудовий спосіб гармонійно змінити власне життя і перший крок до здійснення задуманого.

Редька Л.П., Манузіна І.В., вихователі