Незабаром стартує новий навчальний рік і вперше у нашій державі, і у нас в ліцеї він відбуватиметься в умовах воєнного стану. Це вже не перший виклик для всіх нас. Не варто загадувати наперед яким він буде. Знаємо – що особливим, а вчителі нашого ліцею вже готують навчальні класи, влітку дружно пройшли навчання за дистанційною формою з курсу «Цифрові інструменти GOOGLE для освіти», пройшли навчання про надання першої долікарської допомоги, зібрали всі сили в кулак, відкинули емоції і чекаємо старту. Отже, стартуємо!
Вчителі природничо-математичних дисциплін присутні всі?

Ірина Котелянець, Світлана Скоропадська, Галина Волик: «Так. Наш природничий підрозділ складає календарні плани, вивчає географію перебування наших вихованців, слідкує за змінами навчальних програм, готує суміш цікавого та корисного матеріалу для проведення уроків».
Алла Усова, Тетяна Жихарєва, Василь Гетьман: «Так. І фізика, і математика об’єднані. Підходимо до роботи чітко, сплановано, конкретизовано. Нічого зайвого! Цифри, малюнки, проєкти… Тому що математика допомагає знайти істину, сформувати висновки і з’ясувати їх правдивість. Фізика – наука про природу, фундамент технічного прогресу, стратегій дій. А куди ж в наш час без інформатики? Ця наука дозволяє завжди бути на хвилі новин і йти в ногу з майбутнім (часом) і новими поколіннями.
Вчителі – гуманітарії присутні всі!

Олена Корнійчук. Нині ми живемо в умовах турбулентності і те, які зміни зараз переживає світ — неможливо ігнорувати. Тому сучасна освіта готує дітей до нових реалій та викликів: розвиває гнучкість мислення, стійкість, дає поєднання навичок критичного мислення та навичок роблення, вміння втілювати ідею в реальний матеріал.
Олена Фіялко. Освіта готує учнів до того, як діяти у світі, що змінюється. Педагоги передають певну суму знань та умінь, створюють статичну картину. Навчання допомагає знайти кожному свій шлях.
Олена Черненко. Освіта дає учням життєспроможність, гнучкість мислення, стійкість, вміння втілити ідею у реальний матеріал. Освітні інституції стали в історії центром новацій.
Василь Стешин. Ми готуємо наших ліцеїстів до ситуацій, де їм доведеться не лише навчатися, а й творити як дорослі. Об’єктивно в історії України було багато трагічних подій: репресії, Голодомор, бій під Крутами. Але попри це українці як нація не зникла. Ми стали сильнішими!
Світлана Виноградова. Роль вчителя у сучасному світі відіграє життєво важливу роль. Він допомагає ліцеїстам знайти свій голос, спонукає їх думати самостійно і надихає навчатися все життя.
Зумовлені війною випробування, які успішно долає наш вчительський колектив, змушують переосмислити роль і можливості кожного. Попереду в нас ще багато випробувань, але наша спільна віра в перемогу, професіоналізм та командний дух дадуть нам можливість гідно їх подолати! Разом до перемоги!