Творчий звіт — це така форма методичної роботи, яка спрямована на пошук, підтримку і пропаганду передовогопедагогічного досвіду вчителя, а також діяльності всього педагогічного колективу з питань нових технологій, організації освітнього процесу та методичної роботи в нашому ліцеї.

Найголовнішим та пріоритетним у методичній роботі комісій ліцею є надання реальної, дієвої допомоги вчителям та вихователям у розвитку їхньої майстерності поєднання професійних знань, навичок та вмінь з необхідних для сучасного педагога діяльнісних рис особистості.

Одним з найважливіших  векторів розвитку сучасної освіти є впровадження в освітній процес компетентнісного підходу. Тому кожним членом МК протягом навчального року були проведені уроки, відкриті заходи та виховні справи спрямовані на розвиток компетентностей із використанням інноваційних технологій та ІКТ, які вирізнялися високим професійним рівнем педагогічної майстерності, творчою активністю учнів, демократичним стилем спілкування.

Важливим в роботі учителя є завдання зробити процес пізнання цікавим: для учня це означає посильним і успішно-результативним. Реалізація на практиці виховання у ліцеїстів цього інтересу передбачала застосування педагогом багатьох методичних прийомів, пошук та втілення різних технологій навчання. 

У 2017/2018 н.р. в роботі з ліцеїстами та батьками вихователі використовували різноманітні інтерактивні методики, вправи, які заохочують учнів до самовдосконалення та особистісного росту.

Подібна методична діяльність педагогів нашого ліцею робить освітній процес цікавим, засвоєння знань умінь та навичок успішним, та допомагає дітям набути досвіду діяльності й спілкування, завдяки якому їм легше своєчасно знайти своє покликання і успішно реалізувати себе в житті.

Професійність педагогів помітно зростає кожного року, але досягнення висот педагогічної майстерності потребує максимальних особистих зусиль, енергії, природних нахилів і здібностей, величезної працездатності і, найголовніше, – безмежне бажання стати педагогом-майстром. Тому педагоги нашого ліцею працюють наполегливо, отримуючи задоволення та накопичуючи власний досвід на шляху до високого мистецтва навчання та виховання

Аналіз роботи методичних комісій закладу дає змогу зробити висновок, що завдання, які були визначені у 2017/2018 навчальному році,  що випливають з методичних проблем МК, в основному виконані і результативність роботи МК є досить високою.

ПРОПОНУЄМО творчі замальовки до звітів голів МК

МК гуманітарних дисциплін

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити [111.67 KB]

 

МК природничо-математичних дисциплін

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити [203.36 KB]

МК вихователів та класних керівників

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити [57.45 KB]


Щира вдячність всім. Успіху Вам!