Кожного року в червні голови методичних комісій нашого ліцею підводять підсумки своєї роботи за навчальний рік. І кожного року намагаються це зробити по-новому, креативно.

З метою підведення підсумків методичної роботи за 2016/2017 н.р. було проведено зустріч трьох методичних комісій у незвичній формі – засідання методичного КВК (клубу веселих та кмітливих педагогів) 

Це клуб, що об’єднав педагогів нашого ліцею, які мають риси молодості, до яких додається талант організатора, помножений на досвід, який підноситься до мудрості, з якої кожен черпає велике бажання робити добро, стає запорукою успіху для кожного з нас.Для проведення методичного КВК було визначено три команди  методичних  комісій:  гуманітарних та природничо-математичних дисциплін і вихователів . Їх очолили Корнійчук О.С., Усова А.А. та Редька Л.П.

А членами журі стали: Балясников В.М. – директор закладу,  Мазуркевич Т. В.- заступник з навчальної роботи,   Семенішина Т. П. – методист спортивної частини.

Після представлення команд імпровізацію на тему КВК в рамках звіту методичних комісій було розпочато.

Сценарій заходу містив у собі такі конкурси: «Розминка», «Новини», «Бріз», «Фрістайл», «Конкурс капітанів» та «Домашнє завдання».

 


У конкурсі «Розминка» голови методичних комісій представили  проблематику роботи кожної методичної комісії, зокрема були розглянуті  та проаналізовані інноваційні підхо­ди до організації навчального процесу та результати роботи.

«Новини» розкрили питання самоосвіти та розвитку педагогічних працівників як дізнання чогось нового, накопичення знань та умінь.

Голови методичних комісій розповіли про найяскравіші інноваційні проекти вчителів української мови, літератури та зарубіжної літератури Корнійчук О.С., Мельник О.А., Черненко О.В.  та вчителя хімії Скоропадської С.О.

Методисти навчальної частини Олійник О.Б. та Стешин В.К. охарактеризували роботу методичних комісій та дали високу оцінку методичній роботі вчителів.

Особливою родзинкою заходу став конкурс – домашнє завдання під назвою «Ліцейський вулик», де креативно у пісенному попурі представила роботу методичної комісії Скоропадська С.О.

Завершили методичний КВК виступи директора Балясникова В.М. та заступника з навчальної роботи Мазуркевич Т.В., в яких вони відзначили якісний рівень роботи методичних комісій протягом року та акцентували увагу на високому професійному рівні педагогів, що реалізують та модернізують  зміст, форми, методи та засоби навчально-виховного процесу з огляду на нові завдання, що стоять перед  освітою.