Щоб всім було цікаво та було що пригадати, голови методичних комісій – гуманітарних дисциплін, природничо-математичних дисциплін, вихователів та класних керівників підтримали один одного, розділивши працю і хвилювання на трьох та презентувати свою роботу креативно, творчо і весело!

Педагогічний колектив ліцею-інтернату з перших хвилин перебування на звіті звернув увагу на яскравий слайд –  «Перша  ліцейська церемонія «Освітній ОСКАР». Так – саме Оскар! Бо за 20 років праці  для педагогів, які примножують, прославляють, створюють імідж власний та загальний, а ще й при цьому: навчають,  виховують та вміють відпочивати – ця відзнака є достойною.

Сьогодні можна говорити з впевненістю, щодо складу навчально-виховного відділу ліцею-інтернату входить 25 педагогів, професіоналів своєї справи, які, не дивлячись на велику зайнятість, постійно працюють над собою, ростуть, рухаються вперед.

Тому кожний педагог, кожна методична комісія на початку навчального року визначається з методичною проблемою, тобто напрямом щодо руху вперед.

Всі ці питання обговорюються під час засідань методичних комісій, розглядаються на практичних семінарах, вивчаються для подальшого втілення у свою діяльність.

За творчим потенціалом професія вчителя стоїть в одному ряду з професією художника, актора, скульптора. Дійсно, педагоги ліцею-інтернату, як скульптори, ліплять душу дитини, формуючи його особистість. Як актори, вони постійно перед глядачами, грають роль, правда, завжди одну й ту ж – самого себе.

Неможливо було охопити за 30-40 хвилин всі надбання, напрацювання, які вчителі і вихователі робили протягом цього навчального року.  Повний звіт голів методичних комісійможна побачити на сторінках ліцейського сайту, де є багато того, на що потрібно звернути увагу.

Кожен педагогічний працівник в цей день отримав свій Перший Освітній ОСКАР в певних номінаціях за високий особистий рівень професіоналізму та відданість професії.

Наприкінці виступу голови методичних комісій висловили слова вдячності керівнику ліцею за надану можливість провести звіт саме у такій відверто креативній формі, за розуміння, співпрацю та надання можливості реалізовуватися, самовдосконалюватися всьому колективу в професії ПЕДАГОГ!