Методична робота в ліцеї сьогодні організована на якісно новому рівні та відповідає сучасному соціальному замовленню суспільства та держави. Вона базуватися на принципах науковості, системності, послідовності, наступності, конкретності та має випереджальний, аналітичний і творчий характер.

Для набуття оперативності та мобільності щодо здійснення методичної діяльності в ліцеї створено інформаційно-методичний кабінет.

Що таке методичний кабінет? Живий організм, де народжуються ідеї, розвиваються педагогічні обдарування, чи музей, в якому педаго­гічний досвід більш-менш яскраво оформлений, відіграє роль воскових фігур? Музей, де існує минуле і важко роздивитися майбутнє?

Виходячи з багатофункціональності призначення  ліцейського методичного кабінету – це перш за все творча педагогічна май­стерня, де вчитель та вихователь може отримати практичну допомогу в організації роботи з ліцеїстами. Сьогодні саме цей кабінет «провокує» педагогів на творчість.

Хочеться зазначити, що словосполучення «інформаційно-методичний кабінет» пов’язане зі словосполученням «інтелігентний педагог» і передбачає, що в ньому можна «інтелектуально попрацювати».

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ІНФОРМАЦІЙНО- МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ  КЗ КОР «КОЛІФКС»
  1. Загальні положення.

1.1. У своїй діяльності інформаційно-методичний кабінет ліцею керується законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Концепцією загальної середньої освіти та іншими нормативними документами, що не суперечать чинному зако­нодавству України.

1.2.  Інформаційно-методичний кабінет КЗ КОР КОЛІФКСу є організуючим центром методичної роботи з педагогічними працівниками. Діяльність інформаційно-методичного кабінету визначається змістом внутріліцейської методичної роботи і методичних комісій, які працюють у даному закладі.

  1. Основними завданнями інформаційно-методичного кабінету є:

– надання навчально-методичних консультацій педагогічним працівникам;

– координація колективних форм і методів роботи та самоосвіти з підвищення майстерності та удосконалення фахової підготовки вчителів, тренерів, вихователів;

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

ОЛІЙНИК ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ – методист навчальної частини, завідувач інформаційно-методичним кабінетом

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити [48.50 KB]


Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити [63.50 KB]

ТВОРЧИЙ ЗВІТ ВЧИТЕЛЯ - ШЛЯХ ДО УСПІХУ      ПРОЕКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ 

   ТВОРЧИЙ ЗВІТ ГОЛІВ МЕТОДИЧНИХ КОМІСІЙ

ТВОРЧИЙ ЗВІТ ВЧИТЕЛЯ - ШЛЯХ ДО УСПІХУ      ПРОЕКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ