06 лютого 2018 року у Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» під керівництвом директора департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Рогової Віри Борисівни відбулася робоча нарада керівників  закладів освіти обласної комунальної власності.

Розпочалася зустріч із знайомства гостей з особливостями функціонування спортивного закладу, огляду навчальних кабінетів та перегляду відеофільму  про ліцей та спортивні досягнення вихованців.

Основна частина зустрічі відбувалася в кабінеті Олімпійського спорту, у якому було презентовано здобутки вихованців та педагогічного колективу ліцею.

Директори освітніх закладів згуртувалися для розгляду наступних питань: про організоване завершення 2017/2018 навчального року, особливості набору учнів до закладів освіти у 2018/2019 навчальному році, про реінтеграцію учнів із інтернатних закладів у заклади освіти за місцем проживання у 2018 році. Обговорювався стан забезпечення учнів підручниками.

Мова йшла також про впровадження програми «Електронне меню», про підключення до мережі Інтернет, аналізувалася робота сайтів закладів освіти обласної комунальної власності.

Значну увагу приділили питанням виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації «Про організацію та проведення додаткових профілактичних та протиепідемічних заходів, спрямованих на попередження поширення захворюваності на кір у Київській області» та підготовки щомісячних звітів про виконання планів роботи закладів освіти.

Нарада директорів пройшла у плідній, теплій та дружній атмосфері, де кожен із присутніх мав можливість висловити свою думку, доповісти із зазначених питань.