Кажуть, здоров’я – найдорожчий скарб. І це цілковита правда. Хіба, людина, яка має багато грошей, буде щасливою без здоров‘я

Здоров‘я – це стан людини, яка живе в гармонії з собою та  піклується про свій організм. «Здоров’я понад усе» – це гасло актуальним було завжди. Але сьогодні воно сприймається особливо гостро.

Традиційно вчителі  ліцею Волик Г.П. та Скоропадська С.О. проводять заходи, метою яких є пропаганда здорового способу життя та бережливого ставлення до власного здоров’я.  Ліцеїсти І та ІІ курсів переглянули науково-популярний мультфільм «Охоронці здоров’я», в якому сім гномів розповіли, що сприяє збереженню здоров’я на довгі роки. Вікторина «Вікно в людський організм» була цікавою та пізнавальною. Ліцеїсти 12 групи не тільки показали свою ерудицію, а і поповнили власну скарбничку знань. Питання вікторини доповнювалися іноді поясненнями вчителів.

Але не згадати про СОVID-19 було неможливо в цей раз. Тому учням були запропоновані для перегляду відеоролики про правила поводження під час пандемії коронавіруса.

Дбаючи про своє здоров’я, ми дбаємо про здоров’я майбутніх поколінь усієї нашої української нації. Зберегти його допоможе здоровий спосіб життя. Потрібно про це пам’ятати.