Ніколи ще людство не відчувало себе настільки грамотним і всесильним, як на початку XXI століття. Сьогодні шкільна освіта, як живий організм, який постійно змінюється, стає тим творчим середовищем різних рівнів і напрямків, завдання якого – дати дитині можливість знайти себе в цьому складному сучасному світі. 

Пріоритетним питанням для освітян у цьому навчальному році залишається впровадження Концепції «Нової української школи», в основі якої лежить набуття життєвих компетентностей.

Так 15 листопада 2019 року  у ліцеї відбувся інтегрований захід  до Всесвітнього Дня Ґудзика, що поєднав сучасні технології та мистецтво.

«До чого тут ґудзики? – запитаєте ви. “Всесвітній День ґудзиків”, відзначається щорічно 16-го листопада. День був заснований американською організацією National Button Society, в 1938-му році, в XX столітті. Нитки та ґудзики. Саме такі прості, побутові дрібниці оточують нас щодня. Деякі з нас іноді навіть не помічають, яким є важливим для нас цей елемент одягу, але ж без нього було б все набагато складніше.

Тому і робота з приводу святкування була проведена ретельно.

Експресповідомлення про книгу української письменниці  Ірен Роздобудько «Ґудзик», перегляд  буктрейлера,  виготовлення буклета «Нова книга на читацьку полицю», проведення інтерактивної  вправи «Сьогодні Я дізнався…»  –  стали основою пізнавального  уроку  зарубіжної літератури для ліцеїстів 23 групи, що провела Корнійчук Олена Сергіївна. На уроці трудового навчання Войтенко Катерина Феодосіївна продемонструвала для ліцеїстів ІІ курсу майстер-клас з пришивання ґудзика на удачу. У лабораторії сучасних інформаційних технологій ліцеїсти 22 групи під керівництвом Жихарєвої Тетяни Василівни  створити власний ґудзик на 3D принтері.

На кожному кроці творчих уроків вчителі створювали ситуацію успіху, яка сприяла формуванню у ліцеїстів почуття компетентності, що супроводжувалася відчуттям радості та задоволення від діяльності. Вчителі впевнені, що інноваційний підхід у проведенні заходу, зацікавив учнів та викликав в них бажання вчитися, пізнавати, розмірковувати, робити висновки