Виховання дітей – важлива справа. Це складний процес, який вимагає часу та клопіткої праці. Батьки повинні завжди пам’ятати про свою відповідальність за дитину, а також взаємодіяти із людьми, які впливають на неї поза межами дому: тренерами, вихователями та вчителями. Усі батьки хочуть, щоб їхні діти жили в сім’ї щасливо і мирно, були слухняними, відповідальними, розумними.

Для того,  щоб хоча б трішки більше дізнатися про своїх дітей, навчитися розуміти їх, 21 березня 2019 року було організовано та проведено класними керівника Федюк О.М., Стьопенко Ю.О. та Манузіною І.В. тренінгове заняття «На шляху до взаємодії» для батьків 1 курсу.

Тренінг пройшов у дружній та теплій атмосфері, чому сприяли правильно підібрані вправи: «Сімейне коло», «Батьки знають все», «Три шляхи у вихованні», «Ідеальна сім’я» та «Лото ситуацій», які у невимушеній формі давали можливість батькам ліцеїстів краще познайомитися один з одним, поділитися дружніми порадами щодо виховання, перейняти позитивний досвід один від одного та активніше співпрацювати з педагогічним колективом.

Федюк Ольга Миколаївна, вихователь