Головним  скарбом  життя  є  не  землі,  що  ти  їх  завоював,  не  багатства,  що  їх маєш  у  скринях…  Головним  скарбом  життя  є  здоров’я,  і,  щоб  його  зберегти, потрібно багато що знати. 

Авіценна, філософ

З 13 по 19 грудня 2021 року в нашому закладі пройшов тиждень діяльності творчої групи вихователів «На хвилі здоров’я».

Здоров’я — це життєва енергія, натхнення і задоволення від насиченого подіями життя. Це здатність ставити цілі й досягати їх, максимально реалізовувати свій потенціал. Це свобода від болю, руйнівних пристрастей, егоїзму та духовного занепаду.

У рамках тижня проходили цікаві та змістовні заходи, а наші здобувачі освіти стали активними їх учасниками. Тиждень розпочався випуском стінних газет «На хвилі здоров’я» активами самоврядування навчальних груп, які охопили всі аспекти здоров’я.

13 грудня здобувачі освіти переглянули просвітницький відеоролик «Здоровий спосіб життя, його принципи й складові», отримавши при цьому масу корисної інформації.

14 грудня відбулося створення фотоколажу ліцеїстами на тему: «Я – здоровий, я – щасливий!», на якому були розміщенні світлини кращих з кращих вихованців-спортсменів з їхнім баченням здорового способу життя.

З метою розширити кругозір вихованців по темі здорового способу життя та здорового харчування, 15 грудня для вихованців був організований та проведений круглий стіл «Здорове харчування – запорука здоров’я». В процесі роботи всі присутні активно обмінювались думками, кожен мав змогу висловити своє бачення по темі, почути думки інших, переглянути інформаційні відеоролики та зробити для себе певні висновки.

Для вихователів 16 грудня відбувся круглий стіл «Рецепт щастя. Щасливий педагог – щасливі діти», під час якого вихователі дізналися багато цікавого та створили власну формулу щастя.

17 грудня відбулася етична бесіда «Культура поведінки та етикет як складові людської культури». Присутні переконалися, що гарні манери — це не хвастливість і самозакоханість, а головний спосіб висловлення поваги до людей, які постійно тебе оточують.

19 грудня в рамках Клубу вихідного дня з метою змістовного дозвілля вихованців відбулися: відверта розмова «Цікаві факти про здоров’я людини» та екологічний брейн-ринг «Природа – як картина Рафаеля».

Протягом тижня в начальних групах І та ІІ курсів пройшли тематичні виховні години «Бути здоровим – модно!».

Тиждень діяльності творчої групи пройшов цікаво і з користю для його організаторів та здобувачів освіти. Пам’ятаймо слова українського лікаря Миколи Амосова:  «Добути і зберегти своє здоров’я може тільки сама людина»!

Литвиненко О., керівник творчої групи