3 – 8 квітня 2023 року в місті Луцьк завершились фінальні змагання з чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга», в яких приймали участь вихованки нашого закладу, серед яких Софія Возна, Олександра Швець, Анастасія Улізко, Ангеліна Бідненко. Команда  тріумфувала у двох фінальних іграх і достроково здобули чемпіонське звання.

Скориставшись нагодою, представники ради ліцейського Парламенту з питань освіти та журналістики взяли інтерв’ю у переможців змагань.

– Дівчата, як ви почали займатись волейболом і чому обрали саме цей вид спорту?

Софія: «Я розпочала займатись волейболом після того, як мене запросив спортивний суддя до своєї команди на шкільних змаганнях.»

– Я почала займатись в школі. Мене настільки захоплювала гра, що я попросила папу, щоб він знайшов хорошу секцію по волейболу. Займаюсь волейболом з 9 років. – говорить Ангеліна.

– Чи складно вам далась ця перемога?

– Ні. – одноголосно відповіли спортсменки.

– Як проходила підготовка до Чемпіонату? Як себе налаштовували?

– Нам дуже допомагав тренер, Валентина Логвинівна, наш мудрий наставник і порадник, ми завжди прислухаємось до її мудрих слів. – відповіли спортсмени.

– На вашу думку, у вас були сильні суперники?

– По підготовці, звісно у нас була сильна команда і краща. Інші команди теж були сильні, малу хорошу підготовку, але ми на фоні з ними були найкращими. – говорить Ангеліна.

– Що загартовує ваш спортивний дух?

– Ми всі налаштовувались на перемогу і всі були готові виграти цей чемпіонат. – одноголосно відповіли спортсмени.

– Запорука вашого успіху у спорті це …?

–  ….наполегливі тренування, сила духу, поради тренери, підтримка батьків. – говорить Анастасія

– Олександра: «Щодня треба ставити перед собою ціль – і коли ти її досягаєш, то отримуєш задоволення, перемогу – над собою.»

– Чим ще окрім спорту, захоплюєтеся, як проводите своє дозвілля?

– Я у вільний час малюю, з дитинства захоплююсь цим. Коли вступила до ліцею, з захопленням зацікавилась разом з Анастасією вишивкою. – говорить Олександра.

– Ангеліна: « у вільний час займаюся співами»

Вітаємо вихованок закладу із заслуженою перемогою! Ваші зусилля та наполегливість дали свій результат, і ми щиро радіємо разом з вами. Бажаємо продовжувати грати так само впевнено та ефективно, щоб досягати ще більших перемог у майбутньому.

Рада з питань освіти та журналістики