А цього року не така весна

Не та, на яку ми всі чекали…

Уже третій рік поспіль Останній дзвоник, який пролунав у нашому закладі,  ми відзначаємо в режимі онлайн, але цього року він відрізняється від попередніх, тому що відбувся під час воєнного стану31 травня 2022 року. Проте, незважаючи ні на що, він не менш особливий та хвилюючий для кожного з нас та наших вихованців, бо цього року ми єдині, як ніколи.

Тема миру сьогодні у кожного українця викликає шквал емоцій: надію, жаль, переживання, сподівання, розчарування і все це одночасно. Тому на святі основним мотивом був заклик до миру та єднання, а символом цього став білий голуб.

Незважаючи ні на що, сьогодні ми відзначаємо день, коли наші вихованці роблять свій перший сміливий крок у доросле життя. Останній дзвоник – скільки в ньому спогадів, мрій і сподівань, радості і смутку. Які ніжні почуття охоплюють душу. Традиційно, кожного року на святі Останнього дзвоника ліцеїсти III-го курсу, дарують нашим випускникам маленькі дзвіночки – символи шкільного життя. Нехай ці дзвіночки відлунюють у їх серцях спогади про ліцейські чудові роки та будуть пам’яттю про дитинство. Найбільш хвилюючою миттю для випускників стало звучання Останнього дзвоника в руках одинадцятикласників Черняха Романа та Черепенчук Анни.

З вітальним словом до ліцеїстів звернулися директор Володимир Балясников, працівники закладу, батьки, які побажали вихованцям та працівникам ліцею наснаги, віри у перемогу та позитивних вражень перед початком нового етапу навчання та спортивних звершень.  

Дорогі наші випускники! Попереду – незвідана даль, позаду – протоптана стежина у ліцейському дворі. Ми віримо, що ви оберете правильний шлях, зумієте подолати усі перешкоди.  Бажаємо здійснення всіх ваших планів і задумів! До нових зустрічей у стінах рідного ліцею! В добру путь!

Олена Гончаренко, педагог-організатор, Юлія Стьопенко, вихователь