21 вересня 2018 року у  ліцеї до міжнародного дня миру вчителі  історії та географії Смоляр Ірина Василівна та Котелянець Ірина Іванівна разом з ліцеїстами 41 групи провели виховний захід «Ми за мир!». Цей день відзначають у всьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню.

“Міжнародний день миру – дає кожному з нас можливість справою довести свою прихильність до миру, ставши поборником цілей у галузі сталого розвитку”, – так сказано в щорічному святковом посланні  ООН.

Основна мета цього заходу – привернути увагу ліцеїстів до проблеми миру на землі. У всіх куточках світу, навіть у далекій Африці, проводять заходи, спрямовані на залучення уваги до того, як багато в нашому світі агресії і зла, безглуздих смертей і ненависті.


Нехай  голуби миру, які виготовили учні нашого ліцею, під час заходу, комусь і здадуться невинними іграми, але вони несуть величезний сенс і заклик до тих, хто ще не відмовився від зброї, все ж таки це зробити. 

Війна і агресія – це не спосіб вирішення проблем, вони тільки все ускладнюють, приносять багато горя і нещасть.  І щоб цього більше не відбувалося ні в світі ні в Україні,  ми, ліцеїсти, прагнемо  донести  думку про важливість миру і спокою. Мир вам, вашому регіону і вашому будинку, і нехай кожен день буде присвячений тільки йому!