21 вересня 2020 року у  ліцеї до Міжнародного дня миру вчитель географії Котелянець І.І. разом з ліцеїстами 11 групи провела виховний захід «Ми за мир». Це свято відзначають у всьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню.

Привернути увагу до проблеми миру на Землі – ось основна мета цього свята. У всіх куточках світу, навіть у далекій Африці, проводять заходи, спрямовані на залучення уваги до того, як багато в нашому світі агресії і зла, безглуздих смертей і ненависті.

Нехай  голуби миру, які виготовили діти нашого ліцею під час заходу, комусь і здадуться невинними іграми, але вони несуть величезний сенс і заклик до тих, хто ще не відмовився від зброї, все ж таки це зробити.  Війна і агресія – це не спосіб вирішення проблем, вони тільки все ускладнюють, приносять багато горя і нещасть. І щоб цього більше не відбувалося, ні в світі, ні в Україні  Ми, ліцеїсти, прагнемо  донести  думку про важливість миру і спокою. Мир вам, вашому регіону і вашому будинку, і нехай кожен день буде присвячений тільки йому! “Міжнародний день миру дає кожному з нас можливість справою довести свою прихильність до миру, ставши поборником цілей у галузі сталого розвитку”, – так сказано в щорічному святковому посланні ООН.