Знову вересень ступив на наш поріг,
 Святкує свято вся наша країна,
 Своє майбутнє, зміну молоду
 Благословляє нині Україна!

Цими віршами у форматі онлайн розпочалася першовереснева лінійка, присвячена Дню знань. Адже, 1 вересня  – це хвилююче і радісне свято. Це зустріч із друзями, тренерами, вчителями, радість спілкування і навчання, передчуття чогось нового і невідомого. Саме в цей день, ні з чим незрівнянний – день першого дзвоника – в країні сонячних знань і омріяних перемог, ми приймали у свої обійми першокурсників. Для них відкрилося цікаве життя та шляхетна дорога до спортивної слави в колі дружньої родини.

Сміливі, наполегливі, талановиті ліцеїсти – вони вже готові здобувати свої перші перемоги. Та перш ніж увійти до навчальних кабінетів і приступити до навчального процесу, на них чекало безліч привітань.

Розпочав естафету привітань директор закладу – Володимир Балясников,  побажав ліцеїстам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети, працівникам закладу та батькам набратися терпіння та наснаги для прийдешнього навчального року. Також до привітань долучились вчитель з легкої атлетики Людмила Гаман та вчитель з української мови та літератури Олена Черненко, які бажали ліцеїстам та всім працівникам закладу, мирного неба та нових спортивних та навчальних  здобутків, не дивлячись ні на що.

Дуже важко опинитися у новому світі, серед нових людей, серед непередбачуваних ситуацій. Тому наших першокурсників, окрім директора та педагогів, вітали наші майбутні випускники – ліцеїсти 4-го курсу. Саме на них найдосвідченіших, найрозважливіших – першокурсники зможуть покластися у важку хвилину.

Зі святом вас, ліцейська родино!
Ми бажаєм успіхів нових.
Тож хай ліцей наш
Живе і процвітає,
Хай слава про нього лунає назавжди.

Цими рядками закінчилася святкова лінійка до Дня Знань і всі ліцеїсти були запрошені на першовересневий урок «Ми українці: честь і слава незламним!», на якому класні керівники наголосили вихованцям про почуття гордості й приналежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих воїнів, пригадали найвизначніші історичні події для України, згадали видатних діячів та вкотре акцентували увагу на величі і красі нашої держави. По закінченню першовересневого уроку, ознайомили ліцеїстів, з інструкцією щодо дій учасників освітнього процесу при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій та провели навчання щодо заходів по евакуації під час сигналу «Повітряна тривога».

МИРНОГО НЕБА НАМ І ПЕРЕМОГИ У НОВОМУ НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ!

Олена Гончаренко, педагог-організатор, Юлія Олегівна, вихователь