2022 рік – унікальний на історичні та доленосні для країни події, що  кардинально змінило ритм освітнього процесу. Працювати довелось в нових політичних, економічних, інформаційних обставинах. В умовах воєнного стану, повітряних тривог, відключення світла та обмежень інтернету здійснювати освітній процес було важко, однак ми стійко, відповідально та наполегливо рухалися у головному напрямку – забезпечення освітніх послуг для здобуття учнями загальної середньої освіти. Треба відмітити, що ліцей працював постійно, самовіддано та професійно, здійснюючи змішаний формат навчання. 

На початку січня відбулося підведення підсумків роботи навчальної частини за І семестр за двома важливими напрямками роботи: освітня діяльність та методична робота.

Заступник директора з навчальної роботи Тетяна Мазуркевич презентувала результат освітньої діяльності. Вона зазначила, що серед основних чинників, які впливають на покращення результатів навчання ліцеїстів за перший семестр, учителі відзначають постійний зворотний зв’язок з учнями, вміння вчителя застосовувати технології дистанційного навчання, самоорганізація та відповідальність учнів, підтримка батьків в опануванні учнями навчального матеріалу, чіткі правила та інструкції щодо організації дистанційного навчання.

У своєму виступі Олександр Олійник, методист навчальної частини, звернув увагу на те, що професійний рівень вчителів ліцею постійно зростає завдяки чітко визначеному плану самоосвіти. Кожний педагог наполегливо працює над реалізацією методичної проблеми, впроваджуючи у свою діяльність інноваційні технології, досконалі форми, нові засоби щодо проведення уроків, створення методичних наробок та удосконалення фахового та педагогічного рівнів.

Пропонуємо вашій увазі текст та презентаційний матеріал звіту щодо здійснення освітньої діяльності.

P.S.Ми продовжуємо навчати учнів та навчатися самі. Це є  зовсім інший досвід, адже додалися нові умови роботи, складні обставини щодо зворотного зв’язку, проблеми психологічного й морального стану. Однак, як показує практика, цей досвід дає задовільні результати