Музика живе в кожному з нас, тільки її треба чути.  Музика створює в свідомсті людини яскраві картинки, творить неймовірні чудеса! Без музики в житті дуже тихо й самотньо. Музика допомагає справлятись з повсякденними проблемами та приносить задоволення. Музика лікує нас зсередини, якщо ти її чуєш та можеш її відчути.

Вчителю англійської мови, Швець Наталії Леонідівні, стало цікаво: «Яка ж музика лікує наших ліцеїстів та допомагає справлятись з повсякденними труднощами ? ». Для відповіді на це запитання Наталія Леонідівна організувала і провела захід з учнями І курсу на тему « Музика – дзеркало твоєї душі» . Ліцеїстам також стало цікаво, якому ж стилю музики надає перевагу сусід по парті?. 

Відповіді не змусили нас чекати та здивовувати. Виявляється, тендітна дівчина полюбляє важкий рок, а деякі хлопці надають перевагу ліричній та чуттєвій музиці.

Завдяки сучасним технологіям ліцеїсти показали нам своїх улюблених співаків та гурти , ми змогли прослухати найулюбленіші пісні та поєднати , як здавалось на перший погляд, з непоєднуваним. Нам вдалось на 3 хвилинки зазирнути в таємничі недрі душі.

Разом з ліцеїстами, ми дійшли до висновку , що музика – стародавній вид мистецтва, здатний об’єднувати людей, і в цьому її найбільша сила. Різні за характером, звичками, поглядами на життя, національністю, пристрастями, моральними принципами люди, затамувавши подих, однаково схвильовано й благоговійно завмирають під хвилею дивовижних чаруючих звуків. І вже на другий план відходять життєві негаразди й турботи, залишається лише  мистецтво, яке очищає душу від усього несуттєвого, мізерного, буденного, підносить нас до висот розуміння життя…