Сім’я – головна частинка суспільства. Вона відіграє надзвичайну роль у житті кожного з нас. У сім’ї створюється найбільше суспільне багатство – людина. Тут вона народжується і формується як особистість. Мабуть, саме тому одним із найбільш приємних для всієї родини свят варто назвати Міжнародний день сім’ї, що у 2019 році відзначається 15 травня та День матері (12 травня).

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації щодо відзначення Міжнародного дня сім’ї, з 12 по 15 травня у Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» вихователями був реалізований проект «Моя сім’я – мій скарб».

У рамках якого проведено: годину спілкування «Все починається з мами», лекцію з елементами бесіди «Моя сім’я – мій скарб», майстер-клас з виготовлення вітальних листівок для рідних і близьких, відеопроект «Мамо, я тебе люблю» та вікторину «Мелодія материнської душі», де ліцеїсти поглибили свої знання про історію виникнення і традиції свята.

Також відбувся поетичний серпантин зі створенням літературного колажу «Де взяти слів, щоб вдячність передати», під час якого вихованці читали прекрасні вірші про маму та сім’ю. Особливу увагу всіх працівників та ліцеїстів протягом свята привертала фотосушка «Дорогі моєму серцю», де бажаючі розмістили свої сімейні фото. Чудовим завершенням проекту стало родинне свято «Сім’я починається з мене», яке об’єднало дружню ліцейську родину.

Неважливо в якому статусі перебуває людина і скільки їй років, адже цей день – прекрасна нагода згадати тих, хто тебе народив, тих, кого ти полюбив чи назвав своєю родиною.

Стьопенко Ю.О., Манузіна І.В., вихователі