Сучасний заклад освіти може бути успішним лише тоді, коли в ньому працює згуртована команда професіоналів, що володіє новими технологіями навчання, виховання та менеджменту освіти. Саме такою командою є вчителі методичної комісії гуманітарних дисциплін.

Сьогодні у закладі працюють високоморальні, інтелігентні, толерантні професіонали, які постійно прагнуть до пошуку та втілення нових ідей у вихованні і розвитку молодого покоління: Мазуркевич Т.В. – вчитель української мови та літератури, вчитель вищої категорії, методист; Корнійчук О.С.- вчитель зарубіжної літератури, вчитель вищої категорії; Черненко О.В. – вчитель української мови та літератури, вчитель 1 категорії; Поліщук О.М. – вчитель української мови та літератури, вчитель 1 категорії; Смоляр І.В. – вчитель історії та правознавства, вчитель 1 категорії; Стешин В.К. – вчитель історії, вчитель вищої категорії, методист; Швець Н.Л. – вчитель англійської мови, вчитель-спеціаліст.

Робота у І семестрі нас згуртувала над єдиною метою – зростання рівня педагогічної майстерності, активізація творчого потенціалу кожного вчителя методичної комісії.  

У своїй роботі  основну увагу ми приділяємо розробці та проведенню заходів з підвищення рівня освітнього  процесу, обговорення питань теорії та практики навчання та виховання, організація обміну досвідом роботи, впровадження досвіду кращих педагогів , ознайомлення з новинками педагогічної науково-методичної та науково-популярної літератури, програмним інформаційно-комунікаційним забезпеченням, у тому числі мультимедійними навчальними засобами тощо. Таким є неповний перелік справ, які виконує методична комісія ліцею.

ЗВІТ МК гуманітарних дисциплін докладніше >>>