У нашому календарі є дні, які називають Всесвітніми. Вчителі Волик Галина Павлівна та Скоропадська Світлана Олексіївна переконані, що з’являються такі дні тому, що існують проблеми, які вимагають до себе особливої уваги всього людства. Для дітей цей день не повинен залишатися просто датою, він повинен привернути увагу до проблеми, викликати співпереживання, навчити правильному ставленню до живої природи.  Доброта і милосердя, як відомо, виховується з дитинства.

Благодійний фонд Happy Paw організував проведення ІІ Міжнародного уроку доброти про гуманне ставлення до тварин до якого долучились 2212 навчальних закладів України; провели 17108 Уроків доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин; в цьому році до участі в проведенні уроків долучились не лише навчальні заклади з усіх областей України, але і небайдужі педагоги та учні ще 10 країн: Болгарії, Греції, Грузії, Естонії, Латвії, Литви, Молдови, Румунії, Сербії та Туреччини. В  нашій країні ІІ Міжнародний урок доброти пройшов у 1260 населених пунктах (253 міста, 52 селища міського типу, 855 сіл).

Підключилися до цієї всеукраїнської акції і у стінах нашого закладу. Вчителі Волик Галина Павлівна та Скоропадська Світлана Олексіївна провели урок доброти з ліцеїстами 11 групи. В рамках акції учні ознайомилися з правилами етичного ставлення до тварин, гуманними шляхами вирішення проблеми бездомних собак і кішок, а також діючими правовими нормами, що стосуються захисту тварин від жорстокого поводження з ними.

Також ліцеїсти прослухали багато цікавої інформації про пам’ятники тваринам у різних країнах, дізналися про маловідомі факти про свійських та диких тварин.  Кольорові слайди познайомили ліцеїстів  як з вимерлими так і рідкісними тваринами Київщини. Відеоролики ілюстрували теоретичний матеріал. Найбільше емоцій у глядачів викликало відео про власних домашніх улюбленців.

Волик Г. П., Скоропадська С. О.