З 28 листопада по 9 грудня 2022 року в нашому закладі пройшов тиждень діяльності творчої групи вихователів «Марафон здоров’я».

Здоров’я — це перша і найважливіша потреба людини, яка визначає його здібність до праці і забезпечує гармонійний розвиток особистості. Воно є найважливішою передумовою до пізнання оточуючого світу, до самоутвердження та щастя людини. 

У рамках тижня проходили цікаві та змістовні заходи, а наші здобувачі освіти стали активними їх учасниками.

Тиждень розпочався випуском стінних газет «Марафон здоров’я» активами самоврядування навчальних груп, які охопили всі аспекти здоров’я.

28 листопада здобувачі освіти переглянули просвітницький відеоролик «Здоровий спосіб життя, його принципи й складові», отримавши при цьому масу корисної інформації.

29 листопада відбулося створення колажу порад ліцеїстами на тему: «Добрі поради для вашого здоров’я», відповідно до марафону здорових звичок – спільної ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я.

1 грудня спільно з соціально-психологічною службою ліцею прийняли участь в акції до Дня боротьби зі СНІДом та відбулися тематичні виховні години в навчальних групах.

2 грудня був проведений круглий стіл «10 незмінних правил успішного спілкування» для ліцеїстів ІІІ курсу. Здобувачі освіти передивилися цікаві тематичні відеоролики, розглянули життєві ситуації, дізналися багато корисної інформації.

8 грудня відбулося засідання МК вихователів та класних керівників на тему: Ділимося досвідом «Віртуальна екскурсія як форма організації інтерактивного навчання і виховання. Використання технологій віртуальної та доповненої реальності VR (AR) в освітньому процесі», адже сучасний педагог, щоб бути дійсно сучасним, має рухатись синхронно з прогресом, з сучасними технологіями, володіти цифровими компетентностями, що є природним для сучасного інформаційно насиченого життєвого середовища.

9 грудня був проведений майстер-клас з виготовлення смузі з елементами бесіди про здорове харчування «Сила здорового харчування». Вихованці не лише отримали цікаву та корисну інформацію, але і скоштували натуральний смузі, виготовлений власноруч.

Тиждень діяльності творчої групи пройшов цікаво і з користю для його організаторів та здобувачів освіти.

Пам’ятаймо слова українського лікаря Миколи Амосова: «Добути і зберегти своє здоров’я може тільки сама людина»!

Литвиненко О., керівник творчої групи