Зима – казкова пора, яка не лише заворожує білосніжною красою довкола, а й приносить радість від довгоочікуваних подарунків. Цьогоріч ліцеїсти поводили себе чемно, тому зимове диво не оминуло їх.

19 грудня у День Святого Миколая Чудотворця учні отримали солодкі подарунки, від Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, що додало їм новорічного настрою у цей нелегкий час. Сам Миколай, милостивий заступник й помічник від усіх бід і нещасть, завітав привітати вихованців нашого закладу та обговорив з ними найзаповітніші мрії. Звісно, головним бажанням для усіх українців залишається мирне небо над головою й перемога України, але в очікуванні здійснення загальнонаціональної мрії, ми не забуваємо радіти дрібницям і дарувати щастя один одному. Родзинкою дня стало відкриття новорічної фотозони «Казкова феєрія», під час якої відбулася святкова лотерея «Малює Санта візерунки, тримай святкові подарунки». Кожен мав змогу взяти участь у безпрограшній акції з солодким призом та новорічним передбаченням, а улюбленці долі отримали смачні суперпризи.

Отож, не забувайте вірити у казку і не бійтеся загадувати бажання, у святкову передноворічну пору вони обов’язково здійснюються. Даруйте рідним та близьким гарний настрій, добро і ласку, дбайте один про одного і вам повернеться сторицею.

Олена ГОНЧАРЕНКО, педагог-організатор