Ми люблю свята, особливо зимові. Свято Миколая в Україні відзначають дев’ятнадцятого грудня. Воно пов’язане з постаттю Миколая Чудотворця, який за легендою був доброю людиною, допомагав бідним та знедоленим. Його вшановують християни в усьому світі.

Це свято відзначають у ліцеї весело і щиро дякують Святому Миколаєві за допомогу і підтримку в житті. А розпочала його Демченко Лілія піснею з традиційними словами:

Ой  хто, хто Миколая любить, 

Ой  хто, хто Миколаю служить, 

Тому святий Миколай 

На всяк час помагай, Миколаю!

Для дітей воно особливе, тому що він обов’язково дарує їм подарунки. Для того аби отримати дарунок від святого Микола, необхідно бути слухняним та добре поводитися протягом усього року.

Існує традиція напередодні писати листа, в якому розповідати про заповітні мрії. Ліцеїсти листи не писали, а ділились своїми побажаннями один з одним та згадували всі свої добрі і злі вчинки, зважували: чого більше. Бо чемні діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєідним попередженням, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися.

Обов’язковим  є  прикрашання новорічної ялинки, справжньої окраси на Миколая. Казково-символічні іграшки, які виготовлені власноруч, стали невід’ємною частиною новорічних свят. Це відповідальне та радісне заняття об’єднало ліцеїстів.

Також власноруч створювали скриньки для подарунків-миколайчиків та пригощали смаколиками. Чернях Роман, у ролі Святого Миколая, та Беляєва Софія, його помічниця, зверталися до ліцеїстів, вчителів, тренерів, методистів, адміністрації ліцею із побажаннями щастя, миру та добра українцям.

Свято Миколая випромінює радість та закликають ліцейську  родину до новорічних свят.

Майстерню Святого Миколая організували ліцеїсти 1 курсу та вчитель Корнійчук О.С.