Робота вихователів та класних керівників ліцею – це постійний педагогічний пошук. Це теорія і практика, творчість і нелегка праця. Це і проблеми, і ідеї щодо їх рішень. Як і над чим працювали педагоги у наше нелегке сьогодення, наскільки творчо і завзято – все це можна було побачити 30 травня  на звіті методичної комісії вихователів та класних керівників.

Система роботи методичної комісії вихователів та класних керівників орієнтована на виховання професійно – педагогічної культури освітян, прирощення знань, продукування нових педагогічних ідей, технологій, узагальнення та поширення перспективного педагогічного досвіду.

За 2021/2022 навчальний рік проведено 7 засідань методичної комісії вихователів та класних керівників.       На засіданнях методичної комісії вихователів та класних керівників заслуховувались та аналізувались розроблені п методичні розробки та доповіді, відбувався обмін досвідом з питань про співпрацю з батьками, з ліцеїстами.

Вихователі та класні керівники протягом навчального року співпрацювали з засобами масової інформації, подаючи авторські матеріали на освітні онлайн -платформи («На Урок», «Всеосвіта»).     Підготовлено  і представлено два збірника виховних справ: «На хвилі здоров’я» за редакцією Литвиненко О.В. та «Плекаємо патріотів України» за редакцією Редьки Л.П., Федюк О.М.

Педагоги протягом навчального року активно займались самоосвітою – приймали участь в онлайн – вебінарах та конференціях. Вихователі та класні керівники ліцею-інтернату завжди прагнуть, щоб дозвілля наших спортсменів було повноцінним, тому постійно знаходяться в творчому пошуку, використовують нові форми, цікаві знахідки у своїй роботі. Крім індивідуальних бесід та годин спілкування з ліцеїстами, в цьому навчальному році була проведена екологічна акція, різноманітні майстер-класи, короткотривалі онлайн проекти, вечори зустрічі з ліцеїстами під час військового стану, марафон єднання.

Протягом 2021/2022 н.р. була організована онлайн робота з батьківською спільнотою.       Вихователями та класними керівниками навчальних  груп  організовано  та  проведено  психолого-педагогічну освіту батьків в онлайн мережі Meet, Zoom і Viber.

Педагогічна майстерність — це високе мистецтво освітнього процесу, доступне кожному педагогові, що постійно вдосконалюється; це єдність знань, методичних умінь, мовної культури, педагогічної техніки, такту й оптимізму.

ЛІЛІЯ Редька, керівник методичної комісії вихователів та класних керівників