Великдень – одне з найсвітліших та найрадісніших свят, яке впродовж багатьох поколінь вшановують українці. Це свято, що об’єднує, наповнює наші серця добротою, любов’ю, зміцнює кожного з нас духовно. Людство відзначає цей день вже тисячі років. Тож зібрало чимало способів вшанування Воскреслого Христа, що сформувалися у традиції та звичаї.

Традиція прикрашати великоднє дерево прийшла з Європи порівняно нещодавно, але вже прижилася в Україні і навіть обзавелася виключно українськими особливостями. Адже у нас стільки орнаментів, національної символіки, що зробити таке дерево в українському стилі не викликає труднощів.

Напередодні величного свята Великодня ліцеїсти навчальних груп №21 та №32 під керівництвом вчителя української мови та літератури Черненко О.В. створили святкове Великоднє дерево, яке прикрасили декорованими власноруч писанками та кольоровими стрічками.

Кожен учасник заздалегідь готувався до цієї важливої справи, бо створювати писанку потрібно лише з хорошими думками та позитивним настроєм. Хоча процес декорування непростий, та кожен ліцеїст, поринувши у вир фантазії, докладав максимум зусиль: писанки розфарбували та декорували, використовуючи техніку «декупаж».

Незвичайні, яскраві, чарівні, барвисті… Як ще можна описати красу, яка випромінюється від створених великодніх писанок? Ліцеїсти переконані, що їхні писанки — найкращі, адже творили вони їх з любов’ю та чистим серцем.