Спорт справді має дивовижні властивості. Він об’єднує людей, знайомить їх між собою, спорт зміцнює здоров’я, характер і навіть розумові здібності людей, які ним займаються, розвиває в них такі навички як швидкість, спритність, реакцію, координацію, витривалість, терпіння і силу.

Спорт робить людей більш стійкими до негативних факторів зовнішнього середовища. Спорт – це  відмінний настрій , високий життєвий тонус і надзвичайний душевний підйом , і це прекрасна основа для прагнення до успіху , нових звершень та плідної праці!

Недаремно у народі кажуть: «Хто спортом займається, той сили набирається», «Хто любить спорт, той здоровий і бадьорий», «Зі спортом не дружиш – не раз по тім потужиш».

1 лютого ліцеїсти групи № 32 разом із вчителем української мови та літератури Черненко Оленою Володимирівною і вчителем історії Смоляр Іриною Василівною відвідали бібліотеку – філіал №8 і стали учасниками заходу «Магічна сила спорту», під час якого говорили  про спорт та людей, які мають великі досягнення у цій галузі людської діяльності.

Стійкість духу, сталість поглядів, наполегливість, цілеспрямованість –  хто б не хотів виховати в собі ці риси характеру? Саме вони були притаманні  легенді українського футболу – Валерію Лобановському. 6 січня 2019 року виповнилося 80 років з дня народження легендарного тренера, який виростив не одне покоління гравців зі світовим ім’ям. Під час заходу  «Магічна сила спорту» ліцеїсти переглянули цікаву відеопрезентацію, присвячену життєвому шляху Валерія Лобановського, послухали розповідь про нього та його досягнення у царині футболу.

 Крім того,  ліцеїсти під час заходу декламували вірші, присвячені спорту, висловлювали свої думки щодо його значення в житті людини. Також розповідали цікаві відомості про види спорту, якими вони займаються, ділилися своїми здобутками в цій царині. Розповідали і про своїх наставників-тренерів та видатних спортсменів, що стали для них взірцем. Жвавості та невимушеності у спілкуванні додала спортивна вікторина, що завершилася визначенням команди-переможця та нагородженням її гравців – ліцеїстів солодкими призами.

Захід пройшов цікаво та змістовно. Як доказ – гарний настрій ліцеїстів, їх активність, вдумливі відповіді, захопливі розповіді, емоційний обмін враженнями.

Черненко Олена Володимирівна, Смоляр Ірина Василівна.