Європейський день боротьби з торгівлею людьми був започаткований 18 жовтня 2007 Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

З метою просвіти та попередження торгівлі людьми у нашому ліцеї 17 – 19 жовтня відбулися виховні години з елементами тренінгу «Профілактика протидії торгівлі людьми» та години спілкування «Сучасне рабство», «Людина – не товар!».


Учні мали змогу дізнатися про сучасний стан, причини, форми  та методи залучення з метою продажу. Дали визначення понять «торгівля людьми», «посередник», «вербувальник», «викрадач» та ін. Ліцеїстам було чітко роз’яснено механізм функціонування торгівлею людьми, проведено вправи, ігри з даної теми, продемонстровано презентацію та відеоролик на основі документальних фактів з реальними історіями людей, яким вдалося втекти з рабства.

Класні керівники надали ліцеїстам поради, які будуть корисними перед поїздкою за кордон та про підтримку постраждалих від торгівлі людьми.

Редька Лілія Петрівна, класний керівник навчальної групи №21