З метою вшанування пам’яті та відзначення 100-річчя від дня народження видатного українського педагога – гуманіста Василя Олександровича Сухомлинського, в ліцеї було проведено ряд заходів.

Для вихователів та класних керівників 4 жовтня було проведено  засідання методичної комісії «Використання ідей В.О.Сухомлинського у формуванні та збагаченні педагогічної  культури педагога», в ході ділової гри педагоги  поділилися власним досвідом з теми впровадження педагогічного досвіду В.О.Сухомлинського в освітній процес.

З 24 по 28 вересня класні керівники в навчальних групах провели тематичні виховні години, уроки мудрості, духовності, доброти, які були спрямовані на виховання у ліцеїстів почуття доброти, взаєморозуміння, любові до оточуючих: «Доброта – це класа людської душі», «Людина починається з добра». Виховні години «В.О.Сухомлинський – гордість нашого народу» та «Людина любові і добра» відкрили перед учнями сторінки життя Великого Педагога. Ліцеїсти також  обговорили закони дружби, розроблені В.О. Сухомлинським.

В бібліотеці була підготовлена виставка творів  В.О.Сухомлинського «Великий педагог».

Редька Лілія Петрівна,  класний керівник навчальної групи 21