Середина листопада була дуже інтелектуально насиченою для учнів нашого закладу. Вони вирішили показати свої знання і ерудицію з різних предметів. Вчителі ліцею надали їм таку можливість.

Вже не перший рік поспіль освітній портал «На урок» пропонує учням України інтернет-завдання з різних дисциплін. Цей рік не був виключенням. Юні хіміки завзято та  із задоволенням на 40 хвилин занурювались у питання з предмету. А вчителька раділа кожній правильній відповіді, коли перевіряла результати своїх учнів. У цій олімпіаді результати висвітлюються майже відразу. Тому вже відомі і переможці з хімії. Їми стали Грачова Катерина, яка набрала 100% із 100 та має диплом І ступеня, та Трохимчук Максим, який набрав 80% та отримав диплом ІІ ступеня. Зауважимо, що інтернет-олімпіада була абсолютно безкоштовна.

Не оминули наші діти й участь у Х Міжнародній природознавчій грі «Геліантус». Питання гри були, як завжди, складні, але, в одночас, і цікаві. Цьогорічна гра містила запитання про Землю та Всесвіт. Координаторами гри були, як завжди, вчителі  Скоропадська С.О. та Волик Г.П..

А організатори Міжнародної олімпіади «Олімпік», які пропонують блоки завдань із математики, інформатики, англійської мови, української мови та літератури, природознавства та біології, в цьому році надали трьом нашим учням унікальну можливість спробувати свої сили безкоштовно. Такими щасливчиками стали ліцеїсти 31 групи Журавель Олена, Солоденко Олександр та Лобанов Олександр. Організувала участь учнів у «Олімпіку» вчитель хімії Скоропадська С.О..

Осіння сесія Всеукраїнських олімпіад «Олімпус», які щорічно організовує Інститут розвитку шкільної освіти що у місті Львові , була жаркою для вчителів української мови та літератури Виноградової С.А. та Черненко О.В., а також вчителів біології Волик Г.П. та хімії Скоропадської С.О.. Ліцеїсти відповідали на30 запитань різної складності з перелічених предметів. У цій олімпіаді взяло участь 72 учня, що складає 37% від загальної кількості ліцеїстів.

В жовтні вчителі природничих дисциплін Волик Г.П. та Скоропадська С.О. провели у 22 групі урок добра, присвячений Міжнародному Дню захисту тварин, тим самим взявши участь у всеукраїнському рекорді «Найбільша кількість уроків добра». В нагороду за це у листопаді наш заклад отримав сертифікат учасника рекорду України. Учасники цього уроку не тільки переймалися проблемами безпритульних тварин, а і показали свою ерудицію. Юні ерудити та їх наставники одержали заслужену нагороду.