Кохання – одне з найпрекрасніших та найзагадковіших людських почуттів. Про нього було написано багато поезій, пісень, його досліджували вчені й філософи, змальовували у своїх витворах художники та скульптори. А покровителем людської любові та усіх закоханих вважають Святого Валентина. Щороку в усьому світі люди чекають 14 лютого, щоб зізнатися в щирих почуттях або привітати свою «другу половинку». Адже це найромантичніший день – свято Зкоханих, День Святого Валентина.

Наш ліцей також не оминув цю дату увагою – вихователі Манузіна І.В. і Стьопенко Ю.О. організували ряд заходів до Дня Святого Валентина. Серед них: відкриття святкової фотозони, змагання романтиків «Хрестики-нулики» й турнір «Стріли Амура». На території навчального закладу протягом дня діяла щорічна ліцейська Пошта Кохання. Діти змогли висловити свою симпатію, відсилаючи валентинки, гарно повеселилися у вільний від навчання час, а переможцями змагань стали Коломієць Данило та Григор Анна, які отримали солодкі подарунки.

Для ліцеїстів І курсу був проведений розважальний захід. Вихованці познайомилися з історією Дня Закоханих, дізналися, які традиції його святкування існують в різних країнах. Бажаючі взяли участь у конкурсній програмі на звання «Ідеальна пара». Хлопці та дівчата показали себе справжніми інтелектуалами в амурних питаннях, знавцями найвідоміших закоханих пар серед героїв мультфільмів, майстрами компліментів. Перемогу здобула пара Мельниченка Владислава та Жуковської Софії, які отримали неочікуваний приємний приз – квитки на перегляд фільму у кінотеатрі імені О.Довженка. Усі присутні насолодилися святковою атмосферою та скуштували солодкі смаколики.

Також керівниками гуртків Войтенко К. Ф. і Литвиненко О. В. був організований і проведений творчий вечір до Дня Святого Валентина «Кохання в мистецтві» для ліцеїстів-гуртківців.

Саме кохання – джерело творчого натхнення багатьох поколінь. До цієї одвічної теми завжди звертаються художники, скульптори,  філософи, композитори.

Гуртківці переглянули цікаву мультимедійну презентацію, тематичні відеоролики, прослухали прекрасні вірші про кохання, слухали ліричну музику та обговорювали тему «кохання». Закінчився вечір приємними розмовами та солодким столом.

Завдяки проведенню таких заходів, вихователі мали змогу створити теплі умови для згуртування ліцейського колективу, виховати бережливе ставлення ліцеїстів один до одного, сформувати розуміння того, що основою кохання є духовність і єдність інтересів.

Манузіна І. В. – вихователь виховної групи №3, Литвиненко О.В. – вихователь виховної групи №5