В усі часи й до сьогодні найбільш цінним вважається подарунок, створений власними руками, особливо якщо мова йде про витвір дитячих рук. Адже дитина, з усією притаманною їй щирістю та відвертістю, вкладає у подарунок, зроблений власноруч, частинку свого серця.

Одним із способів виявлення щирих почуттів за допомогою подарунку завжди були квіти, які вважаються прикрасою нашого повсякденного життя. Вони всі прекрасні, без винятку, за що їх називають очима природи. Завжди приємно отримувати квіти у дар, з будь-якої нагоди.

Саме з метою розвитку колективних творчих здібностей особистості, удосконалення навичок роботи з різними матеріалами, у рамках Клубу вихідного дня, були проведені майстер-класи.

01 жовтня вихователь Лілія Редька організувала майстер-клас з флористики «Квіткова ніжність». Флористика завжди оповита духом романтики і краси. Ліцеїсти навчилися працювати з квітами, поєднувати і комбінувати їх між собою, надавати їм нову форму – це не просто красиво, але ще і дуже цікаво.

Тетяна Мельник 02 жовтня провела майстер-клас з квілінгу «Листівка до свята», де діти отримали досвід роботи з виготовлення пласких або об’ємних композицій з вузьких скручених смужок паперу.

Вихованці, які брали участь у заходах, гарно та з користю провели своє дозвілля.

Тетяна Мельник, Лілія Редька, вихователі