Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для наших першокурсників ці перші дні осені постають в пам’яті відлунням першого шкільного дзвоника і початком сходження до нових вершин у навчанні та спорті.

Тому, щоб «новачки» відчули себе повноцінними членами нашої дружньої ліцейської родини, вчитель англійської мови Швець Н.Л. організувала і провела квест-студію «Welcome до славнозвісного спортивного ліцею!»

Уроки проходили у постійному англомовному діалозі з учнями. Використаний метод бесіди, який був спрямований на проведення аналізу та порівнянь. Цікавими були ситуативні вправи, які застосувались для вдосконалення знань, умінь і навичок учнів.

Першокурсники під час уроку проявляли високий інтерес і активність, практикували застосування свого нового словникового запасу. У легкій , невимушеній та у формі гри пройшли уроки англійської мови в 11, 12 та 13 групах.

Отже, без краплі сумніву можна сказати, що у нас навчаються творчі, відкриті до нових знань та цілеспрямовані діти. Ми раді вітати вас у нашому закладі!