На сучасному етапі розвитку соціальних і культурних змін, розвиток креативних здібностей ліцеїстів – це одна з принципових цілей освіти.

Оригінальність мислення вчителя проявляється у виборі змісту , форм і методів навчання, що формує креативне ставлення учнів через відкриття, розвідку та самовдосконалення.

Під гаслом «Креативність – здатність людини творити незвичайні ідеї», був організований тиждень педагогічної майстерності вчителем англійської мови Швець Н.Л. та ліцеїстами І-IV курсів.

Тиждень розпочався експрес – екскурсією «Історія виникнення свята сміху» та читання гуморесок англомовних авторів.

Наступним етапом став майстер-клас із виготовлення декупажних робіт та знайомство з творчістю відомого англійського письменника, журналіста – Марка Твена.

Творчий конкурс декламування улюблених поезій британських авторів та розробка стінних газет показали наскільки креативним може бути сучасний ліцеїст.

Вивчаючи традиції англомовної країни, не потрібно забувати звичаї рідного краю. Тому актуальною стала подорож порівняння стилів святкування Великодня в Україні та Великій Британії.

Тиждень формував в учнів пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови, виявляв творчо обдарованих дітей, стимулював розвитку їх креативності, популяризував традиції Великої Британії та України.