У рамках Клубу вихідного дня з метою розвитку творчої особистості, сприяння його розвитку та обдарованості з мешканцями гуртожитку проводився майстер-клас по виготовленню поробок «Літо пахне чебрецями» та  «Осінні фантазії».

Закінчилося літо та настала золота осінь. Але спогади про літо залишилися. Чи може пахнути літо, спитаєте ви? Звісно може. Літо пахне нагрітими на ласкавому сонці травами. Здавна українці збирали влітку трави на зиму і часто робили з них ляльок – мотанок травниць. І до нині традиції залишились, але тепер багато хто робить запашні саше-мішечки, наповнені чебрецем, м’ятою, мелісою, лавандою, звіробієм.

06 вересня Войтенко Катерина Феодосіївна з вихованцями гуртожитку виготовили запашні мішечки та наповнили їх чебрецем, щоб холодною зимою навіювали спогади про тепле сонячне літо.

Як жодна інша пора року осінь буває креативною. Саме восени можна знайти силу-силенну матеріалу для створення власної затишної оселі – чи то з листя, чи то з каштанів, чи то з гарбузів.  І кожен витвір вартий уваги.

7 вересня Мельник Тетяна Степанівна  з ліцеїстами проявили креативність, виготовивши осінні саморобки з природного матеріалу.

Долучитися до мистецтва прийшли усі бажаючі ліцеїсти. Із натхненням вони працювали над створенням поробок і отримали задоволення.

Мельник Т,Войтенко К., вихователі