17 лютого ліцеїсти і курсу мандрували дорогами творчих експериментів, продовжуючи роботу над проєктом «Мистецтво нашого життя». Назва заняття – «Маска – ключ до душі людини». І як завжди –  урок  у стилі STA, абревіатура якого утворилася від слів Science – НАУКА, Technology – ТЕХНОЛОГІЇ, Art – МИСТЕЦТВО.

Проєкт  поєднав  дві фундаментальні складові людського існування – математику та мистецтво. Тема STA-уроку була присвячена кубізму у творчості Пабло Пікассо, або як закохати світ у творчість митців-модерністів . Його знамените поєднання червоного, жовтого та синього кольорів на полотні у вигляді простих геометричних фігур досліджували ліцеїсти під час заняття. Із відеоматеріалу та презентацій дослідили три періоди творчості Пікассо, його експериментами з художніми формами, стилями та матеріалами.

Першокурсникам було запропоновано  практичне завдання, яке було потрібно вирішити за допомогою геометричних примітивів. Особливим стало те, що учні створювали власні портрети, наслідуючи традиції абстракціонізму – відображати дійсність за допомогою геометричних фігур, ліній, кольорових плям.  Ставлячи  практичні креативні експерименти, ліцеїсти спробували себе у ролі художників-новаторів.

Урок  у стилі STA дозволив вчителям наочніше пояснити матеріал, тому що поруч з теорією ліцеїсти відразу побачили, як це виглядає в реальному житті. Головною перевагою такого стилізованого уроку для учнів, де гармонійно поєдналися різні напрямки предметної галузі освіти, є зацікавленість, уява,  та набуття власного досвіду.

Організували та провели заняття  вчителі Тетяна Жихарєва та Олена Корнійчук.