Кожне рукоділля дарує радість, наснагу. А як приємно творити красу своїми руками. Неможливо забути ту чарівну мить, ті відчуття, коли робиш останній штрих і творіння готове.

Сучасна вишивка мав глибокий зв’язок з традиціями народної вишивки, зберігає свій духовний зміст і доводить, що народне мистецтво як і народна пісня – це велике надбання нашої багатовікової культури. А вже уміння вишивати, носити одяг, мати вишиті речі, жити в помешканні з вишитим інтер’єром піднесе наше молоде покоління на значно вищий щабель національної культури, тобто зможе відіграти дуже велику роль у вихованні їх національної свідомості. І вже їхні діти будуть виростати гордими з того, що вони є продовжувачами української культури, українського роду – українцями.

Саме творити красу на чистому білому полотні навчаються ліцеїсти на заняттях гуртка «Вишиванка». Цьогорічна виставка так і називається «Краса на білім полотні».

Сподіваюсь, що це, на перший погляд, просте рукоділля, приносить радість не тільки його творцям, а й близьким та рідним ліцеїстів.

Керівник гуртка «Вишиванка» Войтенко К.Ф.