Греко-римська боротьба – один із найпопулярніших видів спорту, а все через те, що юнаки тут навчаються дисципліні, порядку, самоконтролю та набираються мужності, сміливості та відваги.

Вихідними у Мукачеві пройшов ювілейний, 20 міжнародний турнір, присвячений першому президенту Закарпатської обласної федерації з греко-римської боротьби Михайлові Токарю. Для участі у турнірі приїхали учасники із 10 країн світу та з усіх куточків України. Цей турнір у колі спортсменів вважається одним з найпрестижніших. За роки існування турнір у Мукачеві перетворився на солідне змагання з серйозним представництвом. Україна традиційно представлена на турнірі найкращими борцями, тому й іноземні країни  виставляють найсильніших представників, щоб перевірити їх у боротьбі із гідними суперниками. Кажуть: рівень проведення турніру високий, а конкуренція надзвичайно велика, адже тут змагаються не початківці, а  спортсмени з чималим досвідом.

Вихованці нашого закладу також стали учасниками цього турніру. У потужній боротьбі срібло одержав Саюшкін Олександр, бронзовы нагороди отримали: Алєксєєв Микита, Куркурин Владислав, Яковлев Олександр, Щербаков Максим.

09-11.11.2018 року у місті Миколаїв   проходив  Кубок України  з греко-римської  боротьби серед юніорів 1999-2001 р.н.,  якій зібрав більше 200 учасників з усіх областей України. Вихованці нашого ліцею прийняли участь в цих змаганнях.

Підтвердивши свій високий клас та майстерність,  вихованці тренерів Лозового В.В., Ломтадзе І.З., Житовоза Г.П. на цих змаганнях здобули 2 нагороди. Срібним призером  став –  Рафа Вадим –  в/к 60 кг.  Бронзовим призером став  Васильківський Василь – в/к 63 кг.

Вітаємо наших борців та їх тренерів з вдалим виступом.