У рейтингу спеціалізованих навчальних закладів  України за 2017 рік – наш ліцей посів І місце серед ліцеїв-інтернатів спортивного профілю.

Життя захоплює та вирує справжніми пристрастями. Спорт – це і є пристрасть у чистому вигляді, жага до своєї справи, до духу суперництва, до перемог. Тільки найсильнішим та найвитривалішим вдається підкорити вершини.

Керуючись такими мотивами, наполегливо працював у 2017 році колектив КЗ КОР «КОЛІФКС»- вчителі з видів спорту, педагоги та вихователі, медичний персонал. Усіх  об’єднувала одна мета – підготувати олімпійський резерв, майбутнє спортивної слави України.

Тож не дивно, що рік наполегливої праці був наповнений спортивними перемогами та рекордами, збагатив спортивну славу Київщини іменами нових чемпіонів.

Так у 2017 році до національних збірних команд України увійшли 36 вихованців ліцею-інтернату, 8- отримали звання МСУ, 3 – МСМК, 15 – взяли участь у чемпіонатах світу та Європи, 14 – у міжнародних турнірах, 45 разів ставали чемпіонами, понад 80 – срібними і бронзовими призерами чемпіонатів України. За кожним стоять особливі люди  здатні до значних фізичних і духовних напружень, які присвячують своїй роботі  все життя, вкладаючи у спільну справу свої знання, майстерність.

Гордістю ліцею-інтернату є і 13 учасників Олімпійських ігор. Серед них:   Лященко Ігор -чемпіон І Юнацьких Олімпійських ігор 2010 р. у Сінгапурі; Коваленко Назар – учасник ХХІХ Олімпійських ігор 2012 р. у Лондоні; Оліфіренко Ігор – учасник ХХХ Олімпійських ігор 2016 р. в Ріо-де-Жанейро, учасник чемпіонату світу з легкої атлетики 2017 року у Лондоні;  учасниця І юнацьких Олімпійських ігор 2010 року у Сінгапурі, переможниця Всесвітньої універсіади 2017 року у Таїланді в командному заліку – Гальченко-Цвілій Аліна;  Григоренко Катерина -учасниця ХХ зимових Олімпійських ігор у Італії, ХХІ зимових Олімпійських ігор у Канаді, ХХІІ зимових Олімпійських ігор  у Росії; учасники ІІ Юнацьких Олімпійських ігор 2014 р. у Китаї- Сахно Вікторія та Фесак Євген.

Учасниками ХХУІІІ Всесвітньої зимової Універсіади 2017 року в Казахстані були Челенко Олександр і Литвин Владислав.

На чемпіонаті світу з легкої атлетики U-18 2017 року у Кенії Войцешук Роман у легкоатлетичному десятиборстві посів 10 місце.

Вагомий внесок до скарбнички перемог 2017 року зробили вихованці відділень боротьби греко-римської: Грушин Олександр –  срібний призер юніорського чемпіонату  світу у Фінляндії, 7-й на чемпіонаті Європи – U-23 в Угорщині, на юніорському чемпіонаті  Європи у Німеччині – 5-й ; ліцеїсти Яковлев Олександр, Щербаков Максим-бронзові призери, Нікольський Олексій, Гербич Артур –учасники чемпіонату Европи серед кадетів 2017 року у Белграді; Черняк В’ячеслав – учасник  чемпіонату Світу серед кадетів у Тбілісі; Лесковець Юлія та Погосян Нарек, вихованці відділення вільної боротьби,- учасники чемпіонату Европи серед кадетів 2017 року у Белграді; призери і учасники чемпіонатів Європи і світу з важкої атлетики – Никоненко Євгеній, Тищенко Андрій, Фіялко Андрій.

Наші дівчата:  Дудник Катерина, Нємцева Кристина, Бойко Юлія  у складі жіночої студентської збірної команди України з волейболу стали  бронзовими призерами  Всесвітньої літньої  Універсіади 2017  року у тайванському місті Тайбей.    

Ми горді за свою працю по вихованню спортивної молоді, за успіхи наших ліцеїстів, випускників …