Любов до книги починається з дитинства, адже зароджується з першою прослуханою казкою. Ніхто не знає скільки треба прочитати, щоб стати мудрим й освіченим, але читати – надзвичайно корисна справа. Книга відкриває нам світ пізнання. Вона не тільки слугує для розваги у вільний час, а й озброює людину безцінними знаннями. Тому цього тижня заходи у рамках Клубу вихідного дня пройшли під гаслом «Книга – міст у світ знань».

01 лютого відбувся майстер-клас з виготовлення книжкових закладок «Гарні дрібнички», який організувала вихователь Л.Редька. Ліцеїсти навчилися самостійно створювати та оздоблювати закладки для книг. Учасники з цікавістю використовували різні техніки й матеріали, зокрема кавові зерна, нитки, китиці та інші прикраси.

02 лютого вихователь І.Манузіна провела тренінгове заняття «Світ розкритої книги». Присутні пригадали основні факти з історії книги, поділилися враженнями від фаворитів у власних бібліотеках. Виконали ряд цікавих вправ та створили імпровізовану книжкову полицю. Мешканці гуртожитку з користю провели вихідні у невимушеній атмосфері та приємній компанії.

І.Манузіна, Л.Редька, вихователі