Вересень активно увірвався в життя наших вихованців виром нових вражень та емоцій. Не дивлячись на складні часи, наші вихованці намагаються не марнувати ні хвилини життя і на максимум викладатися не лише на тренуваннях, а й у повсякденному житті.

Саме з метою відволікти та інтелектуально розвинути мешканців пансіону у розважальній формі цими вихідними, у рамках Клубу вихідного дня, пройшов дводенний марафон настільних ігор. 

03 вересня ліцеїсти грали у настільну гру-вікторину «5 секунд», під час якої мали змогу перевірити свій багаж знань з різних предметів загальноосвітнього циклу, а також позмагатися у кмітливості й інтелектуальній спритності. Абсолютним переможцем серед учасників гри стала Софія Кравчук, вихованка відділення лижних гонок, яка блискавично й влучно відповідала на запитання. Невимушена атмосфера гри подарувала мешканцям пансіону заряд позитивних емоцій та гарний настрій.

04 вересня ліцеїсти спробували себе у ролі жителів Дикого Заходу та позмагалися за звання найкмітливішого. Весела дружня атмосфера, дух суперництва та спортивний азарт панували під час гри. Переможцем стала вихованка відділення вільної боротьби Тіт Марія, яка була Шерифом гри та здолала усіх Бандитів і Ренегата.

Юлія СТЬОПЕНКО, Ірина МАНУЗІНА, вихователі