Немов відтворення серпанку,
З паперу вирізані всі,
Ось перед вами витинанки
Зразки чудової краси.

Саме ці поетичні рядки красномовно говорять про  найдоступніший вид українського народного декоративного мистецтва.Назва походить від слова – “витинати”, тобто “вирізати”. Це орнаментальні прикраси житла, ажурно або силуетно вирізані ножицями або ножем з білого або кольорового паперу. У давнину такі вироби використовували для оздоблення стін, вікон, полиць, груб, печей. Як правило, традиційна витинанка містить сюжет – за нею можна було прочитати, що відбувається в селі, хто народився, де весілля, які були свята.

16 грудня 2017 року,  в рамках клубу вихідного дня, ліцеїсти, під керівництвом вихователя  Войтенко К.Ф., зазирнули до скарбниць тисячолітньої історії розвитку  витинанок, та виготовили власноруч маленькі шедеври цього декоративно – прикладного мистецтва.

                                                                                     К.Ф.Войтенко, вихователь

Виховуємо в дітей чуйність та доброту

15 грудня  у стінах нашого ліцею відбулася зустріч з батьками ліцеїстів ІV курсу. Класний керівник Федюк Ольга Миколаївна організувала для батьків семінар-практикум «Сіємо добро в дитячі серця», в ході якого обговорили питання про необхідність виховання в дітей почуття доброти. Допомогла батькам усвідомити важливість їхнього позитивного впливу та почуття безумовної та умовної любові на дитину, навчити розуміти дитину, її права та потреби.

Батьки були активними учасниками, висловлювали свої думки, ділилися життєвим досвідом.

Підводячи підсумки, класний керівник побажала батькам сил, терпіння, доброзичливості у спілкуванні з дітьми, подальших успіхів у нелегкій справі виховання.

Ольга Миколаївна Федюк, вихователь