Зима – казкова пора року! Сніг, новорічні свята, подарунки, вихідні дні із сім’єю та друзями.

Це чекає на кожного з нас. Але поки наші вихованці готуються до змагань під час зимових канікул, вихователі проводять цікаві заходи, які нагадують про наближення казкових свят.

21 грудня для ліцеїстів відбулася розважальна програма «Новорічна історія». Вихованці не лише із радістю розважилися під час цікавих конкурсів, але й прийняли участь у тематичній зимовій вікторині. Всі учасники отримали позитивні емоції та солодкі призи.

Ялинка – одвічний символ Нового року. А сам процес прикрашання зеленої красуні – щорічна сімейна традиція. Здавна в Україні різдвяне дерево прикрашали яблуками, печивом та горіхами, але з часом прикраси модернізувалися у надвелику кількість сучасних ялинкових іграшок. Зазвичай усі елементи декору ми купуємо, та набагато цікавіше створити щось власними руками.

22 грудня Манузіна Ірина Володимирівна організувала майстер-клас з виготовлення ялинкових іграшок «Новорічні прикраси». Ліцеїсти навчилися робити прикраси в етнічному стилі, а також виготовляти новорічний декор зі стрічок. Усі присутні гарно провели вечір вихідного дня.

23 грудня вихованці мали змогу власноруч під керівництвом Катерини Феодосіївни створити головну новорічну прикрасу – ялинку на майстер-класі «Казкова ялинка», проявивши творчість та оригінальність.

Отже, для наших вихованців зимові канікули – це не лише пора відпочинку, а й плідних тренувань та творчого відпочинку.

Олена Володимирівна Литвиненко