Магія Різдвяних свят завжди зачаровує, а особливо дітей, які мають віру у казкове здійснення мрій! Робити свято в рази приємніше, адже позитивних емоцій отримуєш в стократ більше!

Перша сцена країни (Національний палац мистецтв «Україна») підготувала дивовижне шоу – новорічну виставу «АКАДЕМІЯ БЕШКЕТНИКІВ», яку й відвідали наші вихованці 4 січня 2019 року.

Веселе, насичене, артистичне, казкове дійство, у якому взяли участь фантастичні герої — молоді та талановиті артисти Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв! До створення вистави також долучилися і українські виконавці, які дозволили використовувати свої твори – Тіна Кароль, ТНМК,  KAZKA, Асія Ахат, Євген Хмара та гурт OT VINTA.

Перед початком вистави відбувалися інтерактивні розваги, ліцеїсти потрапили у надзвичайну казкову атмосферу: яскраві новорічні фотозони, веселі аніматори, солодкі подарунки, ігри та забави для дітей будь-якого віку.

Вихованці ліцею поринули у світ емоцій, що безперечно запам’ятаються і стали гарним різдвяним подарунком від Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Бажаємо всім відчути фантастичну магію зими!

Олена Володимирівна Литвиненко, вихователь