В історії кожної  держави  є події, які з часом не втрачають свого історичного значення. День пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом назавжди залишиться символом героїчного минулого, величі духу і братства народів.

Весна іде, і переможним кроком
В тюльпановому вічному вогні
Йде травень крізь хвилини, дні і роки,
Несе нащадкам спогади свої.

Напередодні Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, вшановуючи пам’ять героїв Великої Вітчизняної війни у ліцеї в рамках Клубу вихідного дня відбулися  майстер-класи під гаслом «Рокам ніколи пам’яті не стерти», під час яких ліцеїсти виготовили тематичні листівки та червоні маки, які 8 травня 2019 року сталисимволом урочистого заходу «Йде травень крізь хвилини, дні і роки. Несе нащадкам спогади свої».

Вихованці ліцею віддали шану людям за їхню обірвану війною юність, за  невичерпну силу духу, за прояви незбагненної мужності, свідому самопожертву заради життя на землі. Захід супроводжувався переглядом відеоматеріалів, задушевними віршами та переможними піснями у виконанні талановитих ліцеїстів.

Нехай мир та злагода завжди панують у наших душах і серцях, нехай світлі травневі свята і наші щирі побажання додадуть всім нових сил та натхнення для побудови мирної та сучасної європейської України!Литвиненко О.В., Редька Л.П., вихователі