Праця вихователя – це щоденна творчість і мистецтво. Спільне проведення дозвілля дуже важливе, воно дозволяє зацікавити і згуртувати вихованців, виступає як засіб розвитку особистості. У рамках Клубу вихідного дня організовано та проведено вихователями заходи, які були змістовними та цікавими, відзначилися різноманітністю форм.

03 листопада Стьопенко Юлія Олегівна провела для мешканців гуртожитку майстер-клас «Цілющі властивості глини», де дівчата почули багато цікавого про косметичні засоби та  «плюси» і «мінуси» наявності в їхньому складі різних видів глини. Ліцеїсти дізналися, як правильно користуватися косметикою та доглядати за шкірою без шкоди для здоров’я. На завершення майстер-класу дівчата зробили маски для обличчя на основі корисної білої глини.

З метою виховання в ліцеїстів інтересу та поваги до історичного минулого українського народу, до його культурних цінностей і надбань Мельник Тетяною Степанівною 04 листопада  проведено вікторину «Ми – роду козацького діти».  Українському козацтву належить найвизначніше місце в історичному розвитку України.  Адже на певному етапі історичної еволюції саме козацтво відображало загальні тенденції та закономірності розвитку українців як окремої спільноти та нації. Вихованці під час вікторини активно брали участь та відповідали на запитання.

Учасники заходів відпочили з користю та збагатили свої знання.

Мельник Тетяна Степанівна, вихователь виховної групи №6, Стьопенко Юлія Олегівна,  вихователь виховної групи №2