Якщо ви бажаєте провести свій вільний час корисно, цікаво та невимушено запрошуємо Вас завітати до сучасного інтерактивного простору в ліцеї-інтернаті – інтерактивної читальні. Де ви маєте змогу зіграти в настільні ігри, переглянути цікаву для вас літературу різного спрямування, скористатись інтернет-ресурсами та просто активно відпочити.

Невід’ємною складовою освітянського та інформаційного простору є бібліотеки, які накопичують, зберігають і поширюють знання, що зафіксовані у друкованих та інших носіях інформації. Саме бібліотека є найважливішою творчою лабораторією, саме від її ресурсів і послуг залежить якість та зміст освітньої роботи.

Бібліотечна діяльність в ліцеї-інтернаті розвивається за інноваційними напрямками з використанням нових освітніх технологій та має назву ІНТЕРАКТИВНА ЧИТАЛЬНЯ.

Інтерактивна читальня в ліцеї-інтернаті – це сучасний комфортний, технічно обладнаний інформаційний центр, де здобувачі освіти мають змогу переглянути цікаву та корисну літературу, скористатися інтернет ресурсами, зіграти в цікаві настільні ігри та просто відпочити у колі друзів та одногрупників. Для підвищення культурного рівня та знань ліцеїстів відповідно до плану проводяться тематичні виховні заходи, організовуються пізнавальні  виставки до пам’ятних днів з використанням нових інформаційних технологій.

Інтерактивна читальня це якісно новий рівень, впровадження в роботу нових інформаційно-комунікаційних технологій необхідних для забезпечення освітнього процесу закладу, які стають своєрідними навігаторами в сучасному просторі, надаючи споживачам інформацію незалежно від часу й місця її розташування.

Підготувала: Абдуліна Л.