Інтерактивна читальня  ліцею-інтернату створена з метою забезпечення відкритого інформаційного простору, де кожен може стати активним його учасником. Тому до Всеукраїнського дня бібліотек з 22 вересня по 30 вересня 2021 року в ліцеї-інтернаті відбувся тиждень інтерактивної читальні, основною метою якого є ознайомлення ліцеїстів із послугами, що надає читальня, а саме: вільний доступ до інформації, користування онлайн-ресурсами та друкованими виданнями для підвищення культурного рівня та використання їх в освітній діяльності, а також забезпечення змістовного та якісного дозвілля.

Під час тижня для ліцеїстів І курсу відбулась година спілкування  «Знайомство з інтерактивною читальнею», де вони мали можливість познайомитись з новою для них формою сучасної бібліотеки та основними її функціями. Для розвитку вмінь користування читальнею та ознайомлення з представленою літературою для ліцеїстів ІІІ та ІV курсу проведено інтелектуальну гру  «Таємниці книжкових полиць» та відео вікторина «Знамениті фільми улюблених книг». Для ознайомлення з читацькими інтересами ліцеїстів проведено анкетування, що дало можливість скоригувати та спланувати роботу читальні на подальший період. Не оминули й рейд-перевірку стану ведення підручників.

Ще однією формою роботи інтерактивної читальні є організація вільного часу здобувачів освіти. З цією метою проведено день настільних ігор «Відпочиваємо разом», де ліцеїсти мали можливість познайомитись з наявною їх варіацією та «День кіно».

Цікавою та інформаційною стала віртуальна виставка на блозі інтерактивної читальні «Всеукраїнський день бібліотек». За підсумком тижня випущено «Ліцейський кур’єр».

Тиждень пройшов активно, корисно та цікаво, чому підтвердженням є висока продуктивність під час занять та позитивний настрій ліцеїстів.

Бібліотекарь: Абдуліна Л.