Ось і закінчуються зимові свята, час сідати за підручники та розпочинати плідно працювати. Тому 18 січня у Надвечір Богоявлення, напередодні останнього з найважливіших різдвяних свят, була проведена інтелектуально-розважальна гра, з метою організації змістовного дозвілля вихованців, а також співпраці між освітніми закладами комунальної власності.

Люди вірять, що у день Водохреща вода очищає та стає цілющою, й тому усі бажаючі занурюються в ополонку, щоб бути здоровими цілий рік. А ми віримо, що проведена інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» зможе очистити учасників від святкових лінощів та стати вдалим початком успішного навчання на увесь семестр.

На справжній інтелектуальний двобій з Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури та спорту» були запрошені гості з Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр Реабілітації». Кмітливі та розумні учасники команд спортивного ліцею «Олімпійські патріоти» та Володарської школи «1+1» змагалися за звання найзавзятіших і найерудованіших.

Гравці застосували набуті знання у трьох галузях: «Наука», «Мистецтво» та «Спорт». Розкрили свої інтелектуальні й творчі здібності, показали уміння нестандартно і логічно мислити. Учасники чудово відповідали на питання і докладали максимальних зусиль, щоб стати володарями кубку. Після остаточних підрахунків запеклої боротьби компетентне журі визначило переможця. З невеликим відривом у кількості балів ними стали  гравці команди «Олімпійські патріоти» КЗ КОР  «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури та спорту».

Усі, хто брав участь у заході отримали солодкі подарунки, а також безліч позитивних емоцій та вражень.

Вболівальники, активно підтримували інтелектуалів, а розважали та дарували гостям свою майстерність учасники вертепу, які звеселяли зимовими танцями, колядками й піснями.

Насправді неважливо, хто переміг, важливо ті емоції та враження, що кожен пережив сьогодні. У таких змаганнях завжди перемагає дружба, яка, маємо надію, між нашими закладами триватиме не один рік.

Манузіна І.В., вихователь