Ерудиція для молоді не просто важлива, це один з показників, наскільки цікавою може бути людина у спілкуванні. Саме тому ми активно залучаємо наших вихованців до різних видів інтелектуальної діяльності, що сприяє не лише їх розумовому розвитку, а й дозволяє гарно і з користю провести час.

У рамках Клубу вихідного дня 29 квітня Юрченко Вікторія провела для ліцеїстів-мешканців пансіону вікторину “Я знаю місто, в якому живу”. Під час заходу ліцеїсти дізналися багато цікавих фактів про мальовничу Білу Церкву та мали змогу продемонструвати свої знання в області історії та географії.

30 квітня мешканці пансіону разом з Юлією Стьопенко проводили час за настільною грою “Ерудит”, де гравці змагалися в кількості відомих їм слів. Боротьба була запеклою, адже це виявилося не так легко, як здається, проте абсолютним чемпіоном у поєдинку стала Головко Ніка.

Якісне та веселе дозвілля допомагає нашим вихованцям відновлювати сили та не просто спілкуватися один з одним, а ділитися досвідом, обмінюватися думками і веселитися.

Юлія СТЬОПЕНКО, Вікторія ЮРЧЕНКО, виховательки